Rozładunek / załadunek kontenerów-bez angielskiego - Deurne, Holandia
Hobij International Work Force Sp z o.o.
Wroclaw, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie Obowiązki Praca w magazynie logistycznym / centrum dystrybucji.

asortyment : narzędzia, akcesoria ogrodowe, akcesoria samochodowe, artykuły dekoracyjne i inne produkty przemysłowe). Zakres obowiązków : -Załadunek / rozładunek towarów -Układanie produktów na palety lub na taśmę -Sortowanie -Kontrola jakościOferujemy : Wymagania -Motywacja i chęci do pracy Oferujemy - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski, - pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika, - załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, - dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego - możliwość długotrwałej współpracy, - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , - cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, - dodatek wakacyjny i urlopowy, - dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku