Pracownik magazynu + obsługa komputera i dokumentacji
Staff Service Sp. z o.o.
Oświęcim, Małopolskie
17 d. temu
source : Lento.pl

STAFF Service Sp. z o.o. - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115 Obecnie w związku z rozbudową magazynu firmy w Oświęcimiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynu Miejsce pracy : Oświęcim Nr Ref.

OCMB / 02 / 19 W związku z rozbudową magazynu firmy w Oświęcimiu, poszukujemy pracownika, do zadań którego należeć będzie przede wszystkim :

 • Obsługa Klientów
 • Obsługa biurowa w zakresie prowadzenia kasy magazynu i dokumentacji
 • Prace związane z przygotowaniem wyrobów do sprzedaży. Wymagania :
 • Doświadczenie w pracy na magazynie
 • Umiejętność obsługi komputera. Mile widziane :
 • Uprawnienia na wózki widłowe i / lub na suwnice sterowane z poziomu roboczego w przypadku ich braku chęć ich zdobycia w trakcie pracy u pracodawcy Firma oferuje :
 • Umowa o pracę (po okresie próbnym stałe zatrudnienie),
 • Bezpośrednie zatrudnienie,
 • Atrakcyjny system wynagradzania z licznymi dodatkami i bogatym pakietem socjalnym, tj. : - dodatek stażowy naliczany za cały staż pracy ogółem, -
 • nagrody jubileuszowe (również z uwzględnieniem łącznego stażu pracy), - wyżywienie (bony żywieniowe), - Fundusz Świadczeń Socjalnych (świadczenia urlopowe, świąteczne, dla dzieci) -

  zagwarantowane dobrej klasy ubranie robocze i środki czystości. Wszystkich szczegółowych informacji udzielamy po przesłaniu dokumentów aplikacyjnych.

  Jak aplikować - informacje Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie cv na nasz adres email : lub o kontakt telefoniczny 33 822 10 11 W temacie wiadomości prosimy o podanie numery referencyjnego : OCMB / 02 / 19 Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

  Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp.

  z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

  Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp.z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

  Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku