operator maszyn -> atrakcyjne wynagrodzenia -> stałe zatrudnienie
Randstad Polska
Wałbrzych, Polska
5 d. temu

Masz doświadczenie w pracy jako operator maszyn? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Szukasz pracy z perspektywą długoterminowego zatrudnienia? To oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4200 zł brutto + 350 zł premii
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • możliwość nawiązania wieloletniej współpracy
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola produkowanych wyrobów
  • wykonywanie drobnych napraw
  • obsługa paneli sterowniczych na maszynach - mile widziane
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • zaangażowania w wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności pracy przy maszynach z panelami sterowniczymi
  • Po więcej szczegółów zadzwoń

    697 700 323

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47