Pracownik produkcji
Orienta
Sosnowiec, Śląskie
10 d. temu
source : Lento.pl

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia : 13347 Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Pracownika produkcji.

Zakres obowiązków : - Proste prace fizyczne związane z procesem produkcji - Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu -

Prowadzenie bieżącej kontroli produktu Wymagania - Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji - Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem -

Sumienność - Chęć i zapał do pracy - Precyzja i dokładność - Sumienność i rzetelność - Zdolności manualne Oferujemy : - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem agencji pracy -

Pracę w międzynarodowym środowisku - Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - Miłą atmosferę pracy Zgodnie z art.6 ust.

1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest ORIENTA POLSKA Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Certyfikat agencji zatrudnienia : 13347

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych