Operator Wózka Widłowego
Sanpro Synergy sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Transport wewnętrzny
  • Obsługę magazynu wysokiego składu ( mrożnia )
  • Obsługę wózka widłowego ( wózek ogrzewany )
  • Alokacje asortymentu na magazynie
  • Rejestracje i generowanie dokumentacji magazynowej
  • Oczekiwania :

  • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego przy wysokim składzie
  • Gotowość do pracy zespołowej w systemie zmianowym
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • To oferujemy :

  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Długofalową współpracę
  • Premie uznaniowe
  • Wynagrodzenie zasadnicze od 3500,00 ( okres próbny ) do 3800,00 netto
  • Zgłoś tę pracę