Inżynier mechanik - konstruktor
WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Brodnica, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

WOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Brodnicy poszukuje inżyniera do pracy w dziale technicznym. Do obowiązków należało będzie m.

in. : doradztwo techniczne, przygotowanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej, opracowanie dokumentacji technicznej wyrobów, nadzór nad produkcją, rozwiązywanie bieżących problemów mechanicznych produkcji.

Udział w zamawianiu części i optymalizacja użycia części mechanicznych eksploatacyjnych maszyn. Wymagania : - wykształcenie wyższe techniczne, - mile widziana znajomość obsługi programu AutoCAD, - znajomość pakietu MS Office, - prawo jazdy kat.

B, - język angielski w stopniu komunikatywnym. Oferujemy : - stabilność zatrudnienia, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku