Kierownik budowy - roboty mostowe
SALTOR s.c.
Kielce, Świętokrzyskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Wymagania : - wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane wykonawcze w branży mostowej bez ograniczeń, - min. 2 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy - roboty mostowe - znajomość Microsoft Office, - umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, - umiejętność koordynacji firm podwykonawczych, - dobra organizacja pracy, - prawo jazdy kat.

B, Warunki pracy : - praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - współpracę w przyjaznej atmosferze, - praca w woj.

świętokrzyskim lub delegacji na terenie kraju, Obowiązki : - nadzór nad procesem realizacji budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, - nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu, - nadzór i koordynacja pracy podwykonawców, - prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami, - rozwiązywanie problemów technicznych na budowie, - współpraca z przedstawicielami Inwestora.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku