Dystrybutor ulotek - Kaufland
Kaufland
Rzeszów, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Sieć Kaufland poszukuje osób na stanowisko dystrybutora gazet reklamowych. Zatrudnimy osoby zainteresowane dodatkową pracą polegającą na roznoszeniu druków reklamowych zleconych przez firmę Kaufland Polska Markety.

Kandydat powinien posiadać : - ukończone 16 lat (co do dnia), - dyspozycyjność we wtorki i środy, - dobrą kondycję fizyczną, - konto bankowe, - uczciwość i gotowość do sumiennego wypełniania warunków podpisanej umowy, - znajomość topografii terenu.

Miejsce pracy : Rzeszów Proponujemy zajęcie polegające na rozprowadzaniu materiałów reklamowych zleconych przez naszą firmę.

Dystrybucja musi odbyć się w środy do godziny 18 : 00, około 5 godzin pracy (raz w tygodniu), płatne raz w miesiącu. ZAROBKI W GRANICACH 200 250 PLN / miesiąc (mogą ulec zwiększeniu w zależności od ilości terenów !).

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony. CV proszę kierować na adres mailowy : W CV proszę umieścić klauzulę o następującej treści : Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku