Praca w opiece dla osób z doświadczeniem w opiece w UK
BW AGENCY
Poznań, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy B&W numer wpisu w WUP 7629 ma ofertę OPIEKUN / KA OSÓB STARSZYCH Anglia - Highfield z zamieszkaniem u podopiecznego (rotacje 4 tygodnie pracy, 2 urlop)Miejsce pracy : domy prywatne, różne miejscowości na terenie Walii (obszar Ceredigion, Carmarthenshire, Pembrokeshire) Rozpoczęcie pracy : od zaraz zatrudnienie długoterminowe (rotacje 4 tygodnie pracy, 2 tygodnie urlopu)Każda rodzina przyjmująca opiekuna / kę jest weryfikowana pod względem odpowiedniego poziomu materialnego i moralnego przez współpracujące z nami agencje, sprawdzane są m.

in. przez wizytacje naszych partnerów. Na życzenie klienta, możemy udostępnić telefony do osób, które aktualnie pracują w UK za pośrednictwem naszego biura.

Nie pobieramy opłat za pośrednictwo w znalezieniu zatrudnienia.Wymagania :

  • Dobra / Komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (warunek konieczny)Obowiązki :
  • Opieka nad starszą osoba, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów, pomoc w schodzeniu po schodach, spacery.
  • Przygotowywanie posiłków
  • Utrzymywanie mieszkania w czystościPracodawca oferuje :
  • Legalne zatrudnienia w Anglii w oparciu o umowę
  • Wynagrodzenie 85 GBP Brutto / dniówka (24 godziny)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w trakcie pracy (wyżywienie we własnym zakresie) CV po angielsku temacie maila : LIVE in Carer Anglia
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych