Praktykant w obszarze testów
Accenture Sp. z o.o.
Łódź, mazowieckie
5 d. temu
source : Goldenline

Wymagania :

Umiejętności analityczne oraz podstawowa znajomość baz danych,

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie),

Dostępność w wymiarze minimum 32 godziny tygodniowo.

Mile widziane :

Znajomość Shell Scripting / UNIX, VBA.

Oferujemy :

Doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie, przy realizacji projektu dla jednego z naszych zagranicznych klientów,

Opiekę doświadczonego mentora podczas trwania praktyki,

Płatne, 3 miesięczne praktyki z możliwością nawiązania dłuższej współpracy,

Doskonała atmosfera pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV na adres e-mail : Lodz.

Recruitment accenture.com

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikujonline już dziś.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującejtreści :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul.

Siennej 39, NIP 526-00-15-900(Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochroniedanych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz RozporządzeniemParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

wsprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i wsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, wcelu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przezAccenture.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowiciedobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a oprzysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

Każdemuprzysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celurealizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp.

z o.o. zsiedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900(Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

oochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) orazRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniemdanych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95 / 46 / WE.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowecałkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a oprzysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

Każdemuprzysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych .

Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub innąfirmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni zprocesu rekrutacji.

Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolorskóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne,przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną,lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku