Dyspozytor transportu w Niemczech – Kassel
Luksmann
Kraków, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Dyspozytor transportu w Niemczech Kassel region zatrudnienia : Hesja, okolice KasselOpis stanowiska : dyspozycja wydawana kierowcom W firmie są już zatrudnieni polscy kierowcy komunikacja w j.

polskim i w j. niemieckim z pracownikamikoordynowanie czasu pracy kierowcom, planowanie tras, praca przy komputerze i telefonieOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : praca na pełen etatniemiecką umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcąatrakcyjne niemieckie wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i kwalifikacji - możesz podać swoje wymagania finansowe : ) Każdemu kandydatowi gwarantujemy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, za darmo oferujemy usługę ubezpieczenia w Niemczech,opłacane składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,płatny urlop wypoczynkowy ,pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagania : umiejętność obsługi komputera oraz programów spedycyjnychwykształcenie jako logistyk, spedytor, dyspozytor lub pokrewnebiegły język niemiecki i polski, mile widziany angielskidoświadczenia około jako dyspozytor lub podobne stanowiskoZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : praca luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel .505 500 420 Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.

plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku