ELEKTRYK (Berlin, Hamburg, północne rejony Niemiec)
ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma ARWA Personaldienstleistungen GmbH jest agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji osób do pracy w Niemczech. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : ELEKTRYK.

Miejsce pracy : Berlin, Hamburg i inne północne rejony Niemiec. Liczba miejsc pracy : 1 Charakter pracy : wykonywanie podstawowych robót budowlanych m.

in. kładzenie laminatów, malowanie ścian, szpachlowanie itp. Wymagania : KOMUNIKATYWNA (!) znajomość j. niemieckiego, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy i samochód.

Oferujemy : zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, pracę od poniedziałku do piątku, 1 zmiana, nadgodziny, wynagrodzenie : od 14,00 € do 16,00 € / godz.

 • diety, zakwaterowanie organizowane bezpośrednio przez naszego klienta (bezpłatne). W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego : Pan Adrian Wodzyński, 0049 3361 377870 lub mailowego : fuerstenwalde(at)arwa.
 • de. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać następujący tekst : An Herrn Wodzynski Elektriker. W celu przyspieszenia procesu rekrutacji, prosimy o przesłanie na adres mailowy życiorysu w języku niemieckim.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku