Praca na produkcji dla par
Praca na produkcji
Opole, Opolskie
6 d. temu

Agencja Zatrudnienia LiderJob ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.

OPIS STANOWISKA : - prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych - kontrola jakości - pakowanie lub filetowanie OFERUJEMY : -

dodatki za pracę zmianową - cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - opiekę polskiego koordynatora -

mieszkanie - ubezpieczenie - dojazd do pracy WYMAGANIA : - niekaralność - motywacja do pracy APLIKUJ PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.

LiderJob.pl ZADZWOŃ POD NUMER : 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 9 do 17) LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)" PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK ! Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Norwegia, Dania.

Zgłoś się do nas! Więcej informacji +48 505 148 600

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych