DORADCA TECHNICZNO
Jobs Plus
, małopolskie
9 d. temu

ZADANIA :

  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami
  • inicjowanie i koordynacja działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo techniczne i dobór towarów
  • budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi klientami w oparciu o partnerstwo
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług
  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :

  • min. rocznego doświadczenie w sprzedaży w zakresie węży technicznych lub branży
  • wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane kierunki techniczne
  • predyspozycji handlowych
  • znajomości środowiska MS Office (Outlook, Excel)
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności oraz łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji
  • NASZ KLIENT ZAPEWNIA :

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w firmie, która łączy dobrą atmosferę ze stabilna sytuacją finansowa
  • premię sprzedażową
  • samochód z możliwością korzystania do celów prywatnych
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE PRZEŚLIJ CV za pomocą formularza :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez : Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul.

    Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj