Stolarz meblowy
GRH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jasionka, PL
‎4 godz. temu
source : FACHPRACA

Nasz klient to firma specjalizująca się w produkcji mebli. Wraz ze wzrostem produkcji poszukuje kandydatów na stanowisko :

Stolarza Meblowego - Prowadzącego

Miejsce pracy : Jasionka

Zakres obowiązków :

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników ( 2-3 osoby) planowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań
  • Samodzielne prowadzenie projektu od otrzymania zamówienia aż po montaż u klienta (Rzeszów i okolice)
  • Produkcja mebli cięcie i obróbka, składanie elementów meblowych
  • Obsługa maszyn stolarskich (piła, szlifierka, frezarka)
  • Nasze oczekiwania :

  • Doświadczenie w samodzielnej produkcji mebli
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nasza oferta dla Ciebie :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Jednozmianowa pracą od poniedziałku do piątku tryb pracy zadaniowy
  • Wynagrodzenie do negocjacji zależne od doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Kandydatów zainteresowanych pracą proszę o przesłanie CV

    Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).