Starszy Programista Systemów Wbudowanych
Apator SA
Grudziądzka
2 d. temu

Cel stanowska

Wytwarzanie oprogramowania wbudowanego do urządzeń pomiarowych i transmisyjnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zgranym i sympatycznym zespole ludzi oraz rozwój zawodowy
  • Elastyczne godziny pracy rozpoczęcie pomiędzy 6 : 00 a 9 : 00
  • Swoboda działania oraz podejmowania decyzji
  • Dedykowane szkolenia oraz rozwój kompetencji zgodnie z indywidualnymi potrzebami
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Owocowe wtorki
  • Cykliczne imprezy integracyjne
  • Zadania

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Wytwarzanie oprogramowania wbudowanego
  • Koordynacja prac zespołu programistów w ramach przydzielonego zadania
  • Współudział w definiowaniu architektury oprogramowania, algorytmów itp.
  • Współuczestnictwo w definiowaniu wymagań
  • Utrzymywanie napisanego kodu
  • Refaktoryzacja zastanego kodu
  • Duża dbałość o jakość kodu
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektronicznym, informatycznym lub pokrewnym
  • Znajomość języka C w stopniu bardzo dobrym
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania wbudowanego
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem mikrokontrolerów, w tym bare metal
  • Znajomość asemblera dowolnego mikrokontrolera
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane

  • Doświadczenie praktyczne w programowaniu zespołowym
  • Znajomość problematyki utrzymania oprogramowania
  • Podstawowa znajomość układów elektronicznych, w szczególności cyfrowych
  • Umiejętność tworzenia prostych aplikacji dla Windows, w tym wielowątkowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość problematyki transmisji bezprzewodowych
  • Wymagania kompetencyjne

  • Kompetencje interpersonalne na wysokim poziomie
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, szukanie rozwiązań i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Umiejętności organizacyjne oraz gotowość do dzielenia się wiedzą
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych