Zostań Tajemniczym Klientem w Szczecinie
BioStat
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Badawcze BioStat, w związku z realizacją projektu , poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako Tajemniczy Klient na terenie Szczecina.

Wizytacja różnego rodzaju placówek usługowo - handlowych i wcielenie się w rolę ich klienta, tajny audytor - w sposób niejawny - wnikliwie obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanej placówce.

Po każdej takiej wizycie tajemniczy klient wypełnia kartę oceny dotyczącą audytu. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i rzetelność audytora oraz to, żeby obsługa komputera, korzystanie z Internetu oraz urządzeń mobilnych nie sprawiało żadnego problemu.

Wnikliwość, spostrzegawczość i umiejętność spontanicznej reakcji w nowym otoczeniu nie sprawia Ci problemu? Odgrywanie różnych ról nigdy nie było dla Ciebie trudne?

Potrafisz dzielić się opiniami na różne tematy w pisemnej formie? Jeśli tak, to zapraszamy do przesłania CV. Widełki zarobkowe - 40 100 zł brutto (za wizytę).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)) ".

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest BioStat sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. Kowalczyka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku