Operator wózka widłowego
Crew For Yoh
Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO. Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska Co oferujemy : -zatrudnienie na umowę o pracę -wynagrodzenie 3550 zł brutto + system premiowy -nadgodziny w dni robocze +50%, a w weekend +100% -bezpłatny autobus pracowniczy z Wrocławia Czego oczekujemy : -uprawnień na wózki widłowe wysokiego składu z UDT (warunek konieczny) -gotowości do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym -zaangażowania i odpowiedzialności -doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane) Jakie będą Twoje obowiązki : -realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletowanie zamówień) -rozładunek / załadunek towaru -praca ze skanerem -dbanie o zgodność jakościową i ilościową towaru Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia wpisana pod numerem KRAZ : 16810 Prosimy o zawarcie klauzuli : *CV ze zdjęciem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp.

z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. z siedzibą w Wrocławiu. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp.

z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. z siedzibą w Wrocławiu . *CV bez zdjęcia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez CREW FOR YOU Sp.

z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu . Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp.

K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych.

Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

Informujemy ponadto, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych (na których przetwarzanie wyraziła Pani / wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych.

Ma Pani / Pan także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru oraz cofnięcie w każdym czasie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej cofnięciem.

Okres retencyjności danych wynosi 6 miesięcy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku