pracownik biurowy - wprowadzanie danych
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu

job description

Lubisz pracę przy komputerze i masz doświadczenie w pracy biurowej? Jesteś dokładny i lubisz pracować nocami? Prześlij do nas swoje cv.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na 3 miesięczny okres próbny, a następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na dłuższy okres (projekt przewidziany na 5 lat),
  • praca w godzinach od 7.30 - 9.00 do 15.30 - 17.00 (dodatkowo pół godziny przerwy nie wliczanej w czas pracy)
  • od 10.2019 praca w godzinach zmianowych 8-16.00, 16-24.00, 24-8.00 (dodatkowo pół godziny przerwy nie wliczanej w czas pracy),
  • miejsce pracy - ul. Postępu (Warszawa Mokotów),
  • wynagrodzenie 23,00 PLN brutto / h w godziny dzienne, oraz w godziny nocne 23,00 PLN brutto / h plus dodatek nocny (ok. 2,50 PLN brutto / h),
  • szkolenia przygotowujące do pracy,
  • po okresie próbnym pakiet benefitów dodatkowych - Multisport (dopłata 45 PLN), opieka medyczna LUXMED (w pełni finansowana), ubezpieczenie na życie (w pełni finansowane),
  • możliwość udziału w projekcie dla międzynarodowej firmy, która wchodzi właśnie na rynek europejski
  • zadania

  • dokładna weryfikacja danych dostępnych w systemach informatycznych,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • sprawdzanie dokładności danych do tej pory wprowadzonych do systemu,
  • inne prace administracyjne zlecane przez Przełożonego.
  • oczekujemy

  • doświadczenia w pracy biurowej / administracyjnej / wprowadzaniu danych,
  • sprawnego pisania na klawiaturze,
  • dokładności i skrupulatności,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych