Praktyki studenckie
BirdCode
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Lubisz pisać? Posługiwanie się językiem polskim nie sprawia Ci trudności? Chcesz zdobyć doświadczenie w pisaniu eksperckich artykułów tematycznych?

Jeśli tak zgłoś się na praktyki do naszej Agencji Marketingowej! Studia to najlepszy moment na nabycie doświadczenia w branży, w której w przyszłości chcesz pracować.

Dzięki praktykom w naszej agencji zdobędziesz niezbędną wiedzę związaną z pisaniem profesjonalnych artykułów na portale informacyjne.

Wykorzystaj swoje zdolności pisząc treści z obszaru Twoich zainteresowań! Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, w którym na pewno się odnajdziesz : ) Praktyki będą realizowane w biurze naszej agencji.

Dopuszczamy także możliwość pracy zdalnej. Wymagania : - komunikatywność' - "lekkie pióro", - ciągła chęć rozwoju; - zainteresowanie Social Mediami.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV na adres : lub zadzwoń : 690 969 400.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku