Monter konstrukcji stalowych (2 osobowy team)
Agencja Pracy SOCPOL
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Socpol (cert.15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko : Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy : Weinsberg mile widziany 2 osobowy zespół monterów Wymagania : wykształcenie min.

zawodowe, komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w zespole 1 osoba) min.2letnie doświadczenie prawo jazdy oraz własny samochód(w zespole 1 samochód) dokładność i precyzja umiejętność pracy w zespole Zakres obowiązków : Montaż hal i konstrukcji stalowych Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań Oferujemy : umowę o pracę na niemieckich warunkach, pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie, stawka godzinowa 11,50 Euro brutto plus 44,0 Euro netto / dzień dieta + 20 Euro / dzień -

dodatku tyt. uzytkowania własnego samochodu pracę w rzetelnej firmie o stabilnej pozycji na rynku Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL-

JOBS oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku