Młodszy pracownik produkcji, umowa o pracę
Full Job
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej FULL JOB to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w kompleksowej organizacji procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych na terenie całego kraju.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku : Pracownik produkcji- pakowanie odzieży Poszukujemy Pań i Panów do prostych prac przy odzieży tj.

pakowanie, etykietowanie, itp. Praca stojąca w ruchu, po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie u klienta. Możliwość obejrzenia pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza , Wymagania : - dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku -

motywacja i chęć do pracy - poszukuje osób na dłuższy okres czasu Oferujemy ; - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę 13.

 • 70 zł brutto / h - premie frekwencyjne - szkolenie stanowiskowe - po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie u klienta;
 • bogaty pakiet socjalny, karta mulisport, bony świąteczne Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub sms pod numer tel : 535-

  195-898 o treści : "Praca-Dąbrowa Górnicza" ODDZWONIMY!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku