Cook
Koncepcja
Wrocław, Poland
3 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU : KUCHARZ / KUCHARKA W SZPITALU OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA POSIŁKI Miejsce pracy : Wrocław Psie pole, Oferujemy :

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata)
  • Wynagrodzenie : 3560 brutto / etat
  • Stałe godziny pracy od 6 do 14 Obowiązki :
  • Przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego
  • Utrzymanie porządku
  • Współpraca z pozostałym personelem (pomoce kuchenne),
  • Obsługa maszyn gastronomicznych,
  • Przestrzeganie zasad dobrej praktyki w trakcie całego procesu produkcyjnego,
  • Przestrzeganie przepisów sanitarnych oraz przepisów BHP i Ppoż. Wymagania :
  • Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność do pracy weekendy
  • Komunikatywność i otwartość na kontakty z innymi ludźmi
  • Sumienność i rzetelność
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Aplikuj