Praca / Staż z możliwością zatrudnienia
Fundacja Sustinae
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś studentem ostatniego roku studiów lub uzyskałaś / eś absolutorium w ciągu ostatnich pięciu lat na uczelni na Mazowszu?

Do tego posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! Dołącz do projektu "Od studenta do specjalisty-kompleksowego programu wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy" i dzięki wsparciu naszych ekspertów zwiększ swoje szanse na sukces! Co dla Ciebie przygotowaliśmy? >

czteromiesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym w wysokości 2100 zł miesięcznie >

dodatek motywacyjny- zwrot kosztów zakwaterowania,dojazdu do pracodawcy, zatrudnienia tłumacza języka migowego, asystenta osoby niepełnosprawnej w wysokości 400 zł / miesiąc >

udział w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych, dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, a na końcu otrzymasz certyfikat >

wsparcie w procesie rekrutacji oraz skutecznych kontaktach z pracodawcami Zapraszamy! Kontakt : Tel. : +48 883 340 211 W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul.

Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 000 - pokaż numer telefonu - 3, NIP : 676 - pokaż numer telefonu - 6, REGON : 122 - pokaż numer telefonu - 2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.

3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także organizatorom projektów w których uczestniczy administrator oraz podmiotom na rzecz których administrator świadczy usługi w ramach projektów.

4) Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora.

Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani / Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku