Data Engineer
deepsense.ai
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Just Join IT

SQL (advanced)

Chcielibyśmy zaprosić Cię do grona naszych ekspertów AI i ML w roli Data Engineer . W zależności od Twojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności - regular lub senior.

Pracujemy w tym momencie nad różnymi rozwiązaniami, dla przykładu :

 • silnik wyszukiwarki,
 • platforma do uruchamiania modeli machine learningowych,
 • wykrywanie anomalii w sieciach telekomunikacyjnych,
 • i wiele innych, zatem jeżeli lubisz działać w rozmaitych obszarach i nie planujesz "utknąć" w jednej materii na lata, opcja dołączenia do nas myślę, będzie dla Ciebie ciekawa : )

  Będziesz pracować blisko produkcji, streamingu danych, jak otrzymasz wytrenowany model będzie tu duża odpowiedzialność, aby nam się nie wykopyrtnął, ładnie dalej działał, nawet jak się dane nieco zmienią.

  Nasze oczekiwania są dość proste :

 • interesuje Cię obszar AI / ML,
 • masz doświadczenie w technologiach : Python, SQL, PostgreSQL, Azure / GCP / AWS, Docker / Kubernetes, ETL, elementy Big Data, jak Spark, Kafka etc.
 • i tu spokojnie, nie szukamy One Man Army, wystarczy, że była styczność z częścią z nich : )
 • Jeżeli lubisz pracować z pasjonatami, ba może nim jesteś, poczujesz się z nami jak ryba w wodzie! A jeżeli do tego grasz na jakimś instrumencie, to mielibyśmy dla Ciebie fuchę również w naszym zespole rockowym : D

  Możesz pracować z Warszawy, Bydgoszczy, a w zasadzie z każdego miejsca, gdyż opcja pracy zdalnej w 100% jest jak najbardziej możliwa.

  Proponujemy współpracę w oparciu o B2B (wraz z dodatkowymi benefitami, co może być istotne, wliczonymi w stawkę). Pozostałych, standardowych i niestandardowych benefitów u nas również Ci pod dostatkiem!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku