junior accounts payable specialist
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu

job description

Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim i francuskim? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości? Aplikuj!

oferujemy

  • lokalizacja niedaleko Dworca Zachodniego
  • zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenie wprowadzające w pierwszych dniach pracy
  • praktyczne używanie języków obcych w codziennych obowiązkach
  • zadania

  • Księgowanie faktur kosztowych w systemie SAP / Incoming invoices and credit notes processing in SAP ERP
  • Rozliczanie i księgowanie podróży służbowych w systemie SAP / Travel expenses processing in SAP ERP
  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami zewnętrznymi / Handling external vendor correspondence and enquiries
  • Dokumentacja transakcji zgodnie z kontrolami SOX / Ensuring completeness and accuracy of data
  • Kontakt z klientem wewnętrznym / Communication and coordination with Diebold Nixdorf entities in EMEA region
  • Przygotowywanie uzgodnień bilansowych kont z zakresu Accounts Payable / Performing balance sheet reconciliations regarding Accounts Payable
  • Przygotowywanie raportów dotyczących Accounts Payable; / Regular and ad hoc reporting regarding Accounts Payable
  • oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego, holenderskiego, czeskiego, słowackiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • Dobra znajmość systemu MS Office
  • Znajmość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych