Spawacz
Fabryka NOTEĆ Odlewnia Żeliwa
Pakość, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko : SPAWACZ Od kandydata oczekujemy : - wykształcenia minimum zawodowego - podstawowej znajomości rysunku technicznego - umiejętność spawania metodą MAG135, mile widziana umiejętność spawania metodą TIG141 Obowiązki osoby zatrudnionej : - prace montażowe i spawalnicze Oferujemy : - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowę o pracę - wynagrodzenie od 18,00 do 22,00 zł brutto za godzinę + premia do 20% Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy : Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa ul.

Fabryczna 4 88-170 Pakość tel : 52 / 351-80-18 e-mail : Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku