Mechanik - pracownik działu utrzymania ruchu - STABILNE ZATRUDNIENIE - Grodzisk Maz.
JAGA TEMP Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
2 d. temu

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (nr 7363) poszukuje właśnie Ciebie do pracy na stanowisku :

Mechanik - pracownik działu utrzymania ruchu

Miejsce pracy : Grodzisk Maz.

Miejsce pracy : Grodzisk Mazowiecki

Nasza propozycja nie do odrzucenia :

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie w wysokości 3200 zł brutto + premia frekwencyjna do 800 zł brutto;
  • praca w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku .
  • Twoje zadania :

  • bieżące utrzymanie ruchu na urządzeniach mechanicznych i obsługa zadań produkcyjnych;
  • dbanie o stan urządzeń;
  • naprawianie usterek;
  • inne zlecone przez przełożonego czynności.
  • Nasze oczekiwania :

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika;
  • doświadczenie w pracy ślusarza;
  • znajomość elektryki, elektroniki i automatyki przemysłowej;
  • umiejętność współpracy.
  • Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij CV lub zadzwoń 600569689!