Łódź specjalista do spraw ochrony środowiska
Stowarzyszenie Per Artem Vitae
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Masz wiedzę i wykształcenie w zakresie Ochrony Środowiska? Od dawna borykasz się z poszukiwaniem odpowiedniej dla Ciebie pracy?

Chciał byś pokazać sobie oraz innym że Możesz? Nie wahaj się ani chwili dłużej!!! Aplikuj już teraz, i zdobądź pracę . Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby pomóc ci podjąć pracę.

Nie czekaj, i zgłoś się już teraz. PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV poniższej zgody. CV bez niej nie będzie rozpatrywane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku