Lakiernik samochodowy
Allpersona GmbH
PL
2 d. temu
source : Jobs.pl

Firma Allpersona GmbH to Niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy, która juz od 15 lat prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim.

Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie, aby Cie wspierać i doradzać.

Szukamy dla Ciebie pracy, ktora odpowiada Twoim kwalifikacjom, a przy tym cieszy i daje satysfakcje. Bierzemy jako pracodawca pełnaąodpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz możliwość osobistego rozwoju.

W skrócie : Oferujemy kompleksowy pakiet, abyś mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Firma w 2016 znalazla sie w 50 najlepszych przedsiebiorstw w Bawarii, oraz jest laureatem nagrody BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Nasze liczne wyróżnienia i nagropdy oraz zadowolenie pracowników, sa niebywałym atutem i najlepszą gwarancją, że podchodzimy do każdego indywidualnie i z pełnym profesionalizmem.

Opis stanowiska :

  • Przygotowywanie pojazdów do lakierowania,
  • Demontaż elementów,
  • Malowanie przy użyciu specjalistycznych podkładów, farb i lakierów,
  • Montaż pomalowanych elementów,
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Oferujemy :

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Dobre warunki mieszkaniowe,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

    Praca dla osób z znajomością języka niemieckiego!!!

    Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

    Więcej informacji pod tel. : +49 821 508 539 13, +48 533 456485

    poniedziałek - czwartek 8 - 17

    Mówimy po polsku!

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych