MONTER
Idea HR
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

IDEA HR Group (nr w rejestrze 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Monter Jeśli chcesz : -Stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta -Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie -Pracować na dwie zmiany -Mieć możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności zawodowych w międzynarodowej firmie produkcyjnej -Pracować w miłej atmosferze Jeśli masz : -Wykształcenie min.

zawodowe -Umiejętność obsługi szlifierek ręcznych, wiertarek oraz posługiwanie się narzędziami pomiarowymi - mile widziane -Bardzo dobrą organizację pracy -Chęć nauki To znaczy, że idealnie trafiłeś! -W nowej pracy będziesz : -Montować lekkie konstrukcje stalowe z blach oraz profili -Pracować na hali produkcyjnej (bez wyjazdów) Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku