kelner / kelnerka
Instytut Zdrowia SOFRA sp. z o.o.
Karpacz, Dolnośląskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Instytut Zdrowia Sofra w Karpaczu w związku z rozwojem firmy poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko kelner / kelnerka.

Obowiązki : - obsługa gości wydawanie posiłków - dbanie o czystość na linii serwisowej i sali jadalnej Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -

terminowe wynagrodzenia - przyjazną atmosferę w młodym zespole - bogaty pakiet socjalny : - częściowy zwrot kosztów dojazdu -

dofinansowania dla pracowników - zapomogi świąteczne - możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego - posiłki pracownicze ze zniżką (na specjalnych warunkach) -

możliwość zakwaterowania na terenie obiektu Oczekujemy : - wysokiej kultury osobistej - gotowości pracy w systemie pracy dzień na dzień (7 : 00 19 : 00) -

aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności pracy w zespole - mile widziane doświadczenie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Zdrowia Sofra Sp.

z o.o.z siedzibą w Mielno-Unieście zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o. z siedzibą w Mielno-Unieście przy ul. Chełmońskiego 2.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku