PROMOTORZY
Gastro
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli szukasz oferty, która pozwoli Ci zarobić konkretne pieniądze, a przy tym jesteś pozytywny / a i lubisz dobrą zabawę, ta oferta jest skierowana do Ciebie! Do naszego Klubowego Teamu poszukujemy PROMOTORÓW / PROMOTOREK dla których niestraszna jest praca dla Stripów, a uważają to za miejsce dobrej zabawy z możliwością zobaczenia profesjonalistek pole dance.

Wynagrodzenia wypłacane są co tydzień, a grafik dostosowany do Twoich potrzeb od 3-5 zmina tygodniowo. Klub otwarty jest od pon-

nd więc każdy z tych dni jest do dyspozycji. Pracę rozpoczynamy od godziny 20 do + / - 5, Promotorzy pracują max 8 godzin : ) Twoje zarobki to nie tylko stawka godzinowa, ale również za każde skuteczne zaproszenie klienta dostajesz dodatkowo 18zł!! Dlatego właśnie u nas nawet początkujący promotorzy zarabiają ok.

800zł tygodniowo! Napisz, umów się i dowiedz się więcej !

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku