Monter wentylacji - praca w Niemczech
Instal Team
Poznań, Wielkopolskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w montażu wentylacji, pracująca na rynku niemieckim od 15 lat poszukuje pracowników na stanowisko : MONTER WENTYLACJI.

1. OPIS STANOWISKA : - montaż instalacji wentylacyjnych według projektu wykonawczego w nowych obiektach przemysłowo / usługowych (hale targowe, szpitale, hotele), -

montaż systemów klimatyzacji, - montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych, - montaż urządzeń i systemów wentylacyjnych np.

zawory grzybkowe, klapy przeciwpożarowe, wentylatory, nagrzewnice przemysłowe, czerpnie oraz wyrzutnie powietrza, - montaż regulatorów parametrów powietrza, -

montaż izolacji termicznych, akustycznych, przeciwdrganiowych i przeciwwilgociowych na układach przewodowo-instalacyjnych.

2. WYMAGANIA : - przynajmniej 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętność czytania rysunku technicznego, -

umiejętność samodzielnej pracy, - wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu wentylacji i instalacji sanitarnych, - umiejętność pracy w zespole, -

dyspozycyjność, - prawo jazdy kat B, - własna działalność gospodarcza (A1 + Karta EKUZ), - podstawowe narzędzia, Mile widziane : -

uprawnienia elektryczne 1kV - uprawnienia do obsługi podestów ruchomych - własny samochód 3. OFERUJEMY : - pracę w niemieckiej firmie o stabilnej pozycji na rynku, -

możliwość długoletniej współpracy, - atrakcyjne wynagrodzenie od 15 € brutto na godzinę, - możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc pracy, -

pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec, - pomoc w znalezieniu zakwaterowania. CV oraz zapytania o pracę prosimy kierować poprzez formularz lento lub na adres e-

mail : oraz pod wskazanym numerem telefonu. W CV lub w wiadomości prosimy o zawarcie poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Instal Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO))"

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych