Praktyki uczniowskie w dziale IT
ArcelorMittal USA
Dąbrowa Górnicza, Woj. Śląskie, Poland
6 d. temu

Opis stanowiska

Miejsce odbywania praktyki : Dział Automatyki, Informatyki przemysłowej i Modeli

Szukamy : uczniów techników lub szkół branżowych o profilu informatycznym

Obecnie na bieżąco monitorujemy sytuacje związaną z COVID-19. Informację na temat możliwości odbycia praktyk będziemy potwierdzać indywidualnie.

Czym będziesz się zajmować?

 • zdobywaniem nowej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu IT pod okiem doświadczonego Opiekuna ,
 • wspieraniem działu Automatyki, Informatyki przemysłowej i Modeli,
 • praktycznym poznawaniem pracy w firmie produkcyjnej,
 • współpracą z ekspertami w danej dziedzinie.
 • To właśnie Ciebie szukamy, jeśli :

 • jesteś uczniem technikum lub szkoły branżowej o kierunku informatycznym,
 • posiadasz chęć do nauki i poszerzenia wiedzy w danej dziedzinie,
 • jesteś samodzielny i odpowiedzialny
 • posiadasz gotowość do zdobywania nowych praktycznych umiejętności.
 • Liczba miejsc jest ograniczona. Brak informacji zwrotnej z naszej strony w terminie 30 dni od przesłania nam formularza aplikacyjnego, jest równoznaczny z brakiem możliwości przyjęcia Cię w podanym terminie na praktykę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

  Informacje

  O ArcelorMittal ArcelorMittal to największy na świecie producent stali i lider sektora górniczego, obecny w ponad 60 krajach z zakładami zlokalizowanymi w 18 z nich.

  Kierując się filozofią bezpieczeństwa produkcji, zrównoważonej produkcji stali, firma jest liderem we wszystkich czołowych sektorach rynku stali, w tym motoryzacyjnym, budowlanym, artykułów gospodarstwa domowego i opakowań.

  Zajmuje wiodącą pozycję w obszarze badań i rozwoju, jak również posiada rozbudowaną sieć dystrybucji. Wyznając kluczowe dla firmy wartości : zrównoważony rozwój, jakość i przywództwo, ArcelorMittal prowadzi swoją działalność w sposób odpowiedzialny, dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i dobrobyt pracowników oraz kontrahentów firmy, a także troszczy się o społeczności lokalne, wśród których działa.

  Stal jest dla ArcelorMittal materiałem życia, jako że z niego tworzone są podstawy współczesnego świata : od linii kolejowych, przez samochody, po pralki.

  Firma stale poszukuje nowych rozwiązań technologicznych i rozwiązań koncepcyjnych, dzięki którym produkty i komponenty, używane na co dzień są coraz bardziej energooszczędne.

  ArcelorMittal jest jednym z pięciu największych producentów rudy żelaza oraz węgla metalurgicznego, a działalność górnicza stanowi istotną część strategii wzrostu firmy.

  Posiadając zróżnicowane pod względem geograficznym złoża rudy żelaza oraz węgla, firma jest strategicznym dostawcą zarówno dla własnej sieci hut stali, jak i dla rynku zewnętrznego.

  Pomimo, że huty ArcelorMittal są kluczowymi klientami, to jednak popyt na rynku zewnętrznym wzrasta wraz z rozwojem firmy.

  W 2020 roku obroty ArcelorMittal sięgnęły 53,3 miliarda dolarów, a produkcja stali surowej w zakładach firmy wyniosła 71,5 miliona ton, zaś produkcja rudy żelaza osiągnęła poziom 58 milionów ton.

  ArcelorMittal jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku (pod symbolem MT), Amsterdamie (MT), Paryżu (MT), Luksemburgu (MT) oraz hiszpańskich indeksach w Barcelonie, Bilbao, Madrycie i Walencji (MTS).

  Więcej informacji o ArcelorMittal można znaleźć na stronie : www.arcelormittal.com

  Informacje o zespole

  Świat wyglądałby bez nas zupełnie inaczej. Jesteśmy największą firmą działającą w branży stalowej i wydobywczej. Jesteśmy obecni w 60 krajach, a efekty naszej pracy są widoczne wszędzie od smartfonów, przez samochody, aż po drapacze chmur.

  Tworząc stal wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego świata. Efekty naszej pracy będą obecne także w życiu kolejnych pokoleń.

  Pracując w ArcelorMittal Poland możesz cieszyć się swobodą kształtowania własnej kariery, na każdym kroku możesz liczyć na wsparcie menadżerów i kolegów z zespołu.

  Chcemy, aby nasze produkty były coraz bardziej wytrzymałe, lżejsze i produkowane w zrównoważony sposób. To prawdziwe wyzwanie, które wzbudza w nas nieskończoną pasję i zaangażowanie!

  Chcesz być częścią firmy, która naprawdę ma wpływ na rzeczywistość? Dołącz do nas i TWÓRZ Z NAMI ŚWIAT.

  Podobne typy stanowisk

 • W ramach otwartej rekrutacji ArcelorMittal Poland zaprasza do aplikowania na stanowisko stażysty do działu rekrutacji.
 • Pracując na tym stanowisku będziesz zajmować się m.in. bieżącym wsparciem działu HR.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku