KIEROWNIK ROBÓT
PPHU Tel-Poż-System "Iskra"
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Handlowo-Produkcyjna w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisko pracy : Kierownik robót w zakresie montażu ścianek i drzwi w dziale usług dla budownictwa Opis stanowiska : - kontrola montowanych ścianek i drzwi pod kątem wymiaru i jakości wykonania - nadzór nad prawidłowym przebiegiem montażu na miejscu budowy - kontrola robót w zakresie montażu ścianek i drzwi - zarządzanie podległym zespołem pracowników Wymagania : - wykształcenie wyższe techniczne - doświadczenie - samodzielność w podejmowaniu decyzji - prawo jazdy kat.

B Oferujemy : - wysokie wynagrodzenie - stabilność zatrudnienia - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji Prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na podany adres e-mailowy oraz zawarcie w swojej aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.97 O Ochronie Danych Osobowych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku