Automatyk utrzymania ruchu
PowerJobs Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul.

Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej.

Zadania :

  • wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego;
  • konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów;
  • prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami;
  • tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi;
  • sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców;
  • zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn;
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn;
  • nadzór nad pracami firm podwykonawczych;
  • prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM;
  • kontrola elementów bezpieczeństwa;
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka i Robotyka lub pokrewne) lub średnie techniczne (Mechatronika)
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens)
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania;
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych;
  • dobra znajomość MS Office;
  • znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane uprawnienia G1, G2, G3, jak również znajomość Visual Studio, C#, systemów wizyjnych Keyence oraz robotów Fanuc;
  • gotowość do pracy zmianowej (7.00-19.00, 19.00-7.00)
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
  • stałe godziny pracy (równoważny system pracy, ok. 15 dni w miesiącu po 12h)
  • wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń;
  • atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
  • pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników.
  • Zgłoś tę pracę