Operator urządzeń
InterKadra Sp. z o.o.
Siechnice, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało : - przygotowanie linii pakujących, - obsługę urządzeń : zmianę formatu, prawidłowe podłączenie produktu, - kontrolę procesu i zgłaszanie nieprawidłowości, - wypełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania, - dbałość o porządek w miejscu pracy, - pracę według instrukcji i procedur.

Oczekujemy : - doświadczenia w pracy na produkcji, - umiejętności obsługi maszyn i urządzeń, - zaangażowania i motywacji do pracy, - umiejętności do pracy zespołowej, - mile widziane będą zdolności techniczne i zmysł majsterkowicza, - książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia.

Mamy do zaoferowania : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem HASCO-LEK, - interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - przyjazne miejsce pracy - klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości, - możliwość zdobycia nowych umiejętności, - dostęp do atrakcyjnego systemu benefitów : m.

in. dofinansowanie do karty Multisport, wczasów / kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe, - pracę w systemie 3 zmianowym, wolne weekendy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku