Pracownik magazynu
Logistyka / Spedycja / Magazynowanie
Zielona Góra
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Wykonywanie okresowych inwentaryzacji
  • Wymagania

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Oferujemy

  • Pracę w centrali nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu globalnym
  • Możliwość objęcia nowo utworzonego stanowiska w ramach struktury Organizacji
  • Realny wpływ na kulturę analityczną całej grupy expondo
  • Współpracę z młodym i pełnym ambicji zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowym i dofinansowaniem pakietu sportowego (karta Multisport Plus) oraz prywatnej opieki medycznej (Medicover)
  • Doskonałe warunki do odnalezienia równowagi między rozwojem własnej międzynarodowej kariery zawodowej a życiem prywatnym
  • Elastyczny czas pracy
  • Konsekwentne respektowanie zasady zawsze wolne weekendy
  • Świeże owoce, napoje i cenione przez zespół systematyczne eventy firmowe Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.
  • Zgłoś tę pracę