Operator/Technik Produkcji
Moltton
Warszawa - Piaseczno, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż : Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą.

Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Operator / Technik Produkcji

Zakres obowiązków :

  • Przygotowanie i realizacja poszczególnych czynności dla procesu montażu kolewjowych wózków jezdnych zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
  • Współpraca w procesie obrotu częściami (weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego w trakcie montażu)
  • Wykonywanie samokontroli jakości wykonywanych operacji
  • Praca zgodnie z wymogami BHP i OŚ
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki to mechiczny, elektryczny lub pokrewny)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia UDT IIS (operator suwnicy i żurawi stacjonalnych) będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub / i niemieckiego
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju
  • Zgłoś tę pracę