magazynier
Randstad
Kęty, Małopolskie
6 d. temu

job description

Szukasz stabilnej pracy w sprawdzonej firmie? Mieszkasz w okolicach Kęt i nie boisz się pracy w systemie 12 godzinnym? Zostań z nami magazynierem w jednej z największych firm, która znajduje się w czołówce producentów wód i napojów!

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie - największego dystrybutora napojów i wód mineralnych na południu Polski
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + premia obecnościowa
  • pracę w systemie 12 godzinnym (od 6 : 00 do 18 : 00)
  • zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek produktów
  • odbiór gotowych towarów z działu produkcji
  • oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12 godzinnym (od 6 : 00 do 18 : 00)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do jej wyrobienia
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Aplikuj