PHP Developer
Phoenix Project
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Just Join IT

English (nice to have)

Azure (nice to have)

Jenkins (nice to have)

Redis (nice to have)

Elasticsearch (nice to have)

Symfony (nice to have)

PHP (advanced)

Rozbudowujemy zespół PHP deweloperów dla jednej z największych globalnie firm w obszarze badania rynku produktów konsumenckich.

Jednocześnie firma jest wydzielona z korporacyjnych struktur i stanowi start-up w korporacji (stosunkowo nieduży, około 10-osobowy zespół).

Zespół ma realny wpływ na rozwój produktu i swobodę w doborze technologii. Struktura jest płaska i merytokratyczna, klimat start-upowy.

Zadania PHP developera to tworzenie i utrzymanie web crawlerów, w tych ich monitoring i poprawa działania, rozwijanie silnika aplikacji.

Co ważne - udział w koncepcyjnych pracach zespołu związanych z rozwojem produktu (nowymi funkcjonalnościami) i rozwiązywanie problemów logicznych na co dzień (przydatne jest dobrze rozwinięte myślenie algorytmiczne).

Jest to rola stricte backend’owa. Nie wymagamy znajomości konkretnego frameworka, aczkolwiek w aplikacji część komponentów jest zaimplementowanych z Symphony.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku