Agent Sprzedaży ds. Fotowoltaiki
Proguest
Warszawa
6 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Naszym klientem jest prężnie działająca firma w branży fotowoltaicznej, w związku ze wzrostem zainteresowania odnawialnymi źródłami energii i zwiększającą się liczbą klientów zatrudni na stanowisko :

Mile widziane osoby wraz z zespołem handlowców lub gotowe do ich stworzenia.

Oferujemy zatrudnienie B2B oraz atrakcyjne warunki prowizyjne.

Wymagania

Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D, znajomości branży oraz zagadnień związanych z instalacjami PV.

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie B2B oraz atrakcyjne warunki prowizyjne