PROJEKTANT – LIDER ZESPOŁU
Human Focus
Gdańsk, Polska
1 d. temu

Nasz Klient to dynamicznie rozwijające się biuro, realizujące projekty obiektów infrastruktury drogowej, budynków komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i magazynowych.

Wspólnie poszukujemy Kandydata na stanowisko :

PROJEKTANT LIDER ZESPOŁU

Lokalizacja : Gdańsk

Profil Kandydata :

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
  • konkretne doświadczenie projektowe, mile widziane w pracy w BIM; kariera zawodowa od asystenta do pracy na samodzielnym stanowisku projektanta (minimum 3 lata)
  • wysoka sprawność projektowa, samodzielność,
  • mile widziana znajomość programów Revit i SofiCAD
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji budowlanej i technicznej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę
  • zadaniowe podejście do obowiązków
  • znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego
  • Kluczowe obowiązki :

  • prowadzenie projektów realizowanych przez firmę,
  • projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej
  • koordynacja pracy zespołu uczestniczącego w zarządzanym projekcie
  • Oferujemy :

  • udział w ciekawych projektach inżynierskich realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi projektowych
  • możliwość współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa - 7 500 8500 PLN brutto (przy umowie o pracę)
  • system prowizji od zrealizowanych projektów (procentowy udział w projekcie)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość wykonywania pracy częściowo zdalnie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.