stażysta w zespole jakości w dostawach
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu

job description

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej?

Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Możliwość poznania biznesu w wiodącej firmie w branży ochrony zdrowia na świecie
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta / konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22 zł brutto / h
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)
  • zadania

  • opracowanie dokumentów jakościowych
  • logowanie zgłoszeń oraz reklamacji do dostawców i od klienta
  • logowanie przekroczeń temperaturowych
  • przygotowywanie tłumaczeń raportów reklamacyjnych
  • udział w procesie reklamacji od klienta i do dostawców
  • przygotowywanie ocen ryzyka w łańcuchu dystrybucyjnym dla materiałów wyjściowych (DRA)
  • wsparcie Zespołu Jakości w Dostawach w codziennych aktywnościach
  • przygotowywanie wskaźników jakościowych
  • wsparcie w projektach ciągłego doskonalenia w Zespole
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo (preferowane 35h / tygodniowo) warunek konieczny
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • status studenta min. IV rok studiów kierunków pokrewnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych