Główna/-y Księgowa/-y
Randstad Polska
Warszawa, Polska
4 d. temu

posiadasz doświadczenie w prowadzeniu księgowości i kierowaniu zespołem a dodatkowo zależy Ci na rozwoju w firmie z branży logistycznej?

ta oferta jest dla Ciebie! nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • zadania

  • organizacja, zarządzanie i wsparcie merytoryczne pięcioosobowego zespołu księgowego
  • sporządzanie deklaracji, zeznań podatkowych (VAT i CIT), ZUS, bilansów, sprawozdań finansowych (rocznych i kwartalnych) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • współpraca z biegłym rewidentem
  • pełnienie funkcji zarządczej w księgowości - reprezentowanie spółki przed US i ZUS oraz organami publicznymi, dbanie o politykę rachunkowości
  • badanie cashflow, rezerw a także przygotowywanie prognoz finansowych
  • współpraca z urzędami, bankami oraz organami podatkowymi
  • przygotowanie raportów na potrzeby zarządu
  • oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość / finanse / bankowość lub pokrewne)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu Symfonia dobrej znajomości języka angielskiego (poziom minimum B2) biegłej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47