Stolarz budowlany - Niemcy
APN Agencja Pracy
Opole, Opolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603.

Opis oferty Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : stolarz budowlany Typ wakatu : praca tymczasowa Przewidywany start : od zaraz Długość kontraktu : min.

12 tygodni z możliwością przedłużenia na stałe Budowa domów prefabrykowanych Wymagania - doświadczenie na stanowisku stolarza budowlanego, - co najmniej komunikatywna znajomość j.

niemieckiego - mile widziane prawo jazdy kat B Oferujemy - umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie w systemie, - stawka godzinowa 10-12 euro brutto w zależności od doświadczenia + dieta 20euro / dzień, - bezpłatne zakwaterowanie, - ubezpieczenie, - możliwość dojazdu firmowym samochodem (odpłatne- ustalane indywidualnie).

Dodatkowe informacje Informacji udzielamy również telefonicznie : tel. 0048 / 77 42 30 600 tel. 0048 / 77 44 18 475 pon.

pt. od 9 : 00 17 : 00 lub w naszym biurze : Agencja Pracy APN 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8 / 4-5 Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy - zgłoś się do nas już dziś! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku