Team Leader (mobile)
StepStone Services
Warszawa, PL
6 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : Agile - Bardzo dobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : SeniorCzekamy na Twoje CV, jeśli : Posiadasz potwierdzone umiejętności przywódczeNie masz problemów z komunikacją i prowadzeniem negocjacjiMasz doświadczenie w zarządzaniu projektami deweloperskimiMasz umiejętności organizacyjne i zarządzania czasemRozumiesz potrzeby biznesowePosiadasz doświadczenie w pełnym cyklu życia oprogramowaniaMasz doświadczenie w pracy w Scrum lub innych metodykach AgileBardzo dobrze posługujesz się językiem angielskimPosiadasz duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnychOferujemy : Ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczneUbezpieczenie na życieMultibenefit - wybierasz to, co chceszSzkolenia i międzynarodowe konferencjeHackathony, Knowledge Sharing HoursProjekty dla Klienta wewnętrznegoCykliczne eventy i imprezy integracyjneZajęcia języka angielskiego (z lektorem / native speakerem)Pokój gier i chillout zoneProjekt, w którym możesz pracować : Poszukujemy wykwalifikowanego lidera, który będzie wspierać i kierować zespołem naszychprogramistów.

Twoją rolą będzie zapewnienie ludziom rozwoju zarówno w zakresie umiejętności technicznych, jak i miękkich. Jako lider wysoce wykwalifikowanego zespołu inżynierów, wymagana jest wiedza techniczna i solidne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.

Będziesz miał możliwość wpływania na kulturę, ułatwienia realizacji technicznej i pracy z zespołem nad strategią i realizacją.

Jako lider zespołu będziesz punktem kontaktowym dla wszystkich członków zespołu, menedżerów i właścicieli produktów w całej firmie, dlatego wymagane są doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Powinieneś także być w stanie działać proaktywnie, aby zapewnić płynne działanie zespołu i efektywną współpracę.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku