Operator linii produkcyjnej
ATUS GROUP SP. Z O.O. SP. K.
Mielec, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska Praca w systemie 3-zmianowym. Wynagrodzenie 14 zł / godz netto plus premie uznaniowe. Obowiązki : obsługa linii produkcyjnej do wytłaczania folii kubełkowej, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z procesem produkcji ( zmiany asortymentu, oklejanie, pakowanie wyrobu gotowego).

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. pod nr tel.17 581 55 96 Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATUS GROUP SP.

Z O.O. SP. K. w Sadkowej Górze w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku