Recepcjonista/Recepcjonistka
LSJ HR Group
Szczecin, Polska
4 d. temu

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy z branży sprzedaży detalicznej poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka.

Jesteś osobą zorganizowaną i otwartą? Jeśli dodatkowo potrafisz komunikatywnie porozumiewać się w języku angielskim, to dobrze trafiłeś / aś!

Do Twoich zadań będzie należało

Do Twoich zadań będzie należało :

  • obsługa recepcji, dbanie o dobry wizerunek i funkcjonowanie biura,
  • administrowanie korespondencją przychodzącą / wychodzącą,
  • umawianie spotkań i koordynowanie rezerwacji sal,
  • koordynowanie połączeń telefonicznych i łączenie rozmów z odpowiednimi działami,
  • wsparcie działu HR w zadaniach adminstracyjnych
  • Chcemy Cię poznać, jeśli

    Zapraszamy Cię do aplikacji, jeśli posiadasz :

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobrą znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej - mile widziane,
  • wysoką kulturę osobistą i rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Gwarantujemy Ci :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 3900 zł brutto,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 lub 8-16,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina.
  • Numer telefonu 3

    Język (wpisz PL lub UA lub RU)